KONST / Litografier / Färglitografi 12848179
nr 1284 8179
Anders Fogelin
(1933-1982), Sverige
Färglitografi, Slussen, PT. Signerad, daterad 1980. Motivet: 34x37 cm
Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:03:55
25/10 08:42:31
150 kr
26/10 10:23:58